אודות פארקיה
  
סחלבים
  
ביקור בפארקיה
  
גלריית תמונות
  
איך מגיעים
  
צרו קשר

יצירת קשר

אולמות יוקרתיים במרכז והסביבה

כשאתם חוגגים אירוע במרכז ובסביבתה, רצוי שיהיה לכם מידע על מקבץ אולמות יוקרתי ממנו תוכלו לבחור את הטוב ביותר עבור האירוע שלכם. מאמר זה אינו מאמר הסוקר רשימה שמית של האולמות, אך הוא בהחלט מעניק מידע על דפוסי חגיגה מקובלים בעיר, הנחשבים יוקרתיים ואקסקלוסיביים. מהם, תוכלו לבחור את המועדף עליכם וליהנות ממכלול של יתרונות שקשה יהיה למצוא במקומות אחרים בארץ.

אולמות אירועים סגורים

אולמות האירועים הבנויים, ללא שטח חיצוני. הם יכולים להיות חלק מבניין גבוה או בקומה ראשונה כשהם חלק ממבנה אדריכלי מרשים. אולמות אלו הם פאר היצירה של האדריכלות המודרנית והם מציעים מגוון רחב של שירותי פנים כגון קייטרינג, תקליטן, תאורן, צלם אירועים, צוות קבלת פנים, ועוד. אולמות האירועים הסגורים פועלים בעיר בגדלים שונים ועבור סוגי אירועים שונים.

גני אירועים

גני האירועים הם מתחמי אירועים חיצוניים ללא תקרה. הם מצוינים לחגיגה בקיץ, ובמיוחד ביום שישי בצהריים, אז אתם יכולים לזכות את הקהל שלכם באווירה טרופית חמימה ועסיסית במיוחד אחרי שבוע עבודה עמוס. גני האירועים נראים שונה בלילה מאשר ביום בשל השימוש הנרחב בתאורת LED כעיצוב עיקרי בזמנים החשוכים. לכן, מאד מומלץ לבחון את מראה גן האירועים גם בלילה לפני שמקבלים החלטה על שעת האירוע.

אולמות משולבים

אולמות בהם ישנם גם גני אירועים. הם מספקים יתרונות רבים לחוגגים משום שהם מאפשרים להם חוויה רבגונית, מחד – תחושת הטבע והפשטות של גן האירועים ומאידך תחושת האדריכלות המודרנית שבאולם. האווירה אכן מיוחדת במינה במתחם גן אירועים במרכז: גן האירועים מספק את החוויה הייחודית כרחבת קבלת פנים, והאולם משמש כחלק עיקרי לחגיגת האירוע. אירוע מסוג כזה יכול להיחגג גם בחורף, אז גן האירועים נאטם באמצעות סגירת חורף ההופכת אותו לשטח סגור ממש כמו האולם, ולמעשה לחלק אינטגרלי ממנו.

ארגון האירוע

אנו ממליצים לארגן את האירוע תוך יישום מחשבה רבה על נוסח ההזמנה ועיצובה, ארגון הפעילויות וסידור המאורעות באירוע. אנו ממליצים להשקיע בהזמנה עם מילים חמות לאורחים, יחד עם מפת הגעה וקוד QR לניווט בווייז. בנוסף, אנו ממליצים לתזמן את המאורעות כך שהחילוף בניהם ייצור תחושה של אירוע שלם ולא של אוסף מאורעות מנותק. כדאי להתייעץ בנושא עם משפחה וחברים ולשתף במסקנותיכם את נציגי חברת ההפקות.